Sama

اخبار و تازه ها

طراحی و ساخت استندهای آموزشی خودرو در سما نجف آباد

در راستای حمایت از فعالیت های کاربنیان و ارتقای سطح علمی و فنی دانشجویان و دانش آموزان، پروژه طراحی و ساخت استندهای آموزشی خودرو در کارگاه مکانیک آموزشکده فنی و حرفه ای سما نجف آباد انجام شد.

abc 1

به گزارش روابط عمومی سما، استندهای طراحی شده در این کارگاه شامل سیستم تعلیق خودرو، سیستم چراغ های خودرو، سیستم کولر خودرو، سیستم موتور روشن شو است که این استندها با کاربری آموزشی در جهت آموزش تعمیرات بر روی موتور خودرو طراحی و ساخته شده است و استفاده از آن در کنار کتب درسی، آموزش مباحث کاربردی عملی را ارتقاء خواهد بخشید.
استند سیستم تعلیق خودرو شامل دیفرانسیل، ترمز، شاسی، جلوبندی و فرمان است که در آموزش دهانه چرخ و سیستم تعلیق، فرمان، ترمز و پولوت کاربرد دارد.
استند سیستم چراغهای خودرو که با طراحی بر روی ماکت خودرو در جهت آموزش سیستم روشنایی و نحوه سیم کشی چراغ ها در خودرو بکار می رود.
استند سیستم کولر خودرو شامل سیستم کولر و تهویه خودرو می باشد که آموزش سیستم کمپرسور، رطوبت گیر، رادیاتور کولر، لوله های فشار قوی و فشار ضعیف، سوئیچ سه مرحله ای را امکان پذیر می سازد.

abc 2

استند سیستم موتور روشن شو که عملکرد صفحه کیلومتر، باک بنزین، ریل سوخت، صافی و پمپ بنزین، برق و ECU رله ها در خودرو را نشان می دهد.
طراحی و ساخت این استندهای آموزشی با قیمت و کیفیت مناسب صورت گرفته است به نحوی که قیمت تمام شده آن بسیار پایین تر از قیمت محصول مشابه در بازار است. این استندها هم اکنون در هنرستان فنی و حرفه ای سما نجف آباد برای آموزش دانش آموزان رشته مکانیک خودرو استفاده می شود.

حق نشر دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد. ©۱۳۹۹

مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات

All rights reserved. Get help: support@iaun.ac.ir

logo in nav 44x36  linebutton 30x30 en aparat logo color white 32 index

شما اینجا هستید: خانه اخبار و تازه ها طراحی و ساخت استندهای آموزشی خودرو در سما نجف آباد