Sama

معرفی

درباره آموزشکده

 


آموزشکده فنى و حرفه‌ای سما نجف آباد با هدف پرورش تكنسين براي بازار كار ،‌ در سال 1380 توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد مستقل نجف آباد و معاونت آموزش هاي عمومي و مهارتي سما نجف آباد تأسیس‌ گرديده و در ابتدا با پذيرش 180نفر دانشجو در رشته حسابدارى کار خود را آغاز نموده است. باگذشت بیش از هجده سال از تأسیس آموزشکده فنی و حرفه‌ای سما نجف آباد،اکنون با مساحت 15000مترمربع بزرگ‌ترین آموزشكده در بین آموزشکده‌های سما درسطح کشور ایران است. در این آموزشکده تعداد 140 استاد هیئت‌علمی و حق التدريس ، مشغول به کار علم‌آموزی می‌باشند.

در حال حاضر بیش از 1000دانشجوی دختر و پسر در ۱۴ رشته کاردانی در این آموزشکده مشغولبه تحصیل هستند. این آموزشکده دارای کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌های تخصصی در گروه برق (کارگاه‌های الکترونیک عمومی، برق و آزمایشگاه‌های ماشین ، هیدرولیک و پنوماتیک،سیم‌پیچی،PLC، مدار فرمان،و ...)،گروه مکانیک خودرو، گروه نقشه‌برداری، گروه ساختمان (آزمایشگاه‌های بتن و خاک)، آتلیه‌هایگروه معماری و گروه گرافیک و کارگاه‌های رسم و طراحي دوخت است.

همچنین این آموزشکده دارای سایت‌هایمجهز کامپیوتر و کتابخانه‌ای مشتمل بر 6000 جلد کتاب است و دانشجویان این آموزشکدهتوانسته‌اند در زمینه‌های مختلف علمی، پژوهشی، فرهنگی و ورزشی به موفقیت‌های چشمگیریدر منطقه و کشور دست یابند.

شايان ذكر است مدرك پايان تحصيلات اين آموزشكده ، توسط دانشگاه آزاد اسلامي واحد نجف آباد بزرگترين و مستقل ترين واحد دانشگاهي كشور صادر مي گردد كه امكان ادامه تحصيل در مقاطع بالاتر در داخل و خارج كشور را براي كليه دانشجويانآموزشكده فني و حرفه‌اي سما فراهم مي‌كند.

   


 

   

 

 

 

 

حق نشر دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد. ©۱۳۹۹

مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات

All rights reserved. Get help: support@iaun.ac.ir

logo in nav 44x36  linebutton 30x30 en aparat logo color white 32 index

شما اینجا هستید: خانه معرفی